Linia Wsparcia Gioconda czynna w każdą środę w godz. 13:00-14:00 pod nr tel. 45 350 17 32

Do Państwa dyspozycji uruchamiamy ponownie Linię Wsparcia Gioconda! 

Wsparciem będzie służyć psycholog, mgr Anna Szopa

Istnieje również możliwość umówienia się na konsultację online (wideorozmowa) – dla członków Stowarzyszenia Gioconda w specjalnej cenie.

 Kilka słów od naszej specjalistki:

 „Dzień dobry! Nazywam się Ania Szopa i jestem dyplomowaną psycholożką oraz psychodietetyczką. Wykształcenie zdobywałam m.in. na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Rozmowa ze mną może być pomocna na przykład, gdy przeżywają Państwo kryzys, trapią Państwa lęki bądź po prostu jest Wam potrzebne wsparcie emocjonalne w chorobie. Miastenia jako choroba przewlekła jest sytuacją obiektywnie trudną, której nierzadko towarzyszy spadek nastroju. W mojej pracy przede wszystkim zależy mi na przyjaznej i bezpiecznej atmosferze oraz na staraniu się o poprawę jakości życia moich Pacjentów.”

Linia Wsparcia Gioconda jest nieczynna do odwołania.

 

Agnieszka Pala – z wykształcenia psycholog, z zawodu HR-owiec, z pasji pokonywacz trudności pełni dyżury telefoniczne w każdy wtorek w godz. 19.00-20.00 pod nr. tel. 603 128 381.

Pani Agnieszka udziela wsparcia psychologicznego wszystkim osobom chorym na miastenię.

ZAPRASZAMY NA LINIĘ WSPARCIA GIOCONDA!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.